mapa stránek

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy

Právo odstoupit od kupní smlouvy máte do 14ti dní od data převzetí zboží 

Příklad: Pokud objednávku od dopravce převezmete 1.6.2014 tak právo na odstoupení od kupní smlouvy máte do 15.6.2014. V tomto termínu nám musíte doručit Váš požadavek na odstoupení od kupní smlouvy. Požadavek můžete doručit buď na emailovou adresu info@superlevnezbozi.cz nebo v tištěné podobě na adresu SUPERLEVNEZBOZI.cz, M&K Home Textile s.r.o, Mikulášovice 11, Mikulášovice 407 79.

Postup odstoupení od kupní smlouvy:

  1. informujte nás o odstoupení od kupní smlouvy. Za tímto účelem můžete použít formulář (jako příloha tohoto článku). Toto můžete udělat buď pomocí emailu info@superlevnezbozi.cz nebo písemně na adrese SUPERLEVNEZBOZI.cz, M&K Home Textile s.r.o, Mikulášovice 11, Mikulášovice 407 79 (formulář můžete zaslat poštou spolu se zbožím).
  2. Zašlete nám produkty které chcete vrátit. Do balíku dejte originál dokladů a žádost o odstoupení od kupní smlouvy (můžete využít formulář uvedený níže). Žádost o odstoupení od kupní smlouvy musí obsahovat Vaší adresu a číslo účtu kam chcete peníze převést. Doporučujeme produkty zaslat jako doporučené nebo balík do ruky (budete mít potvrzení o našem přijetí produktů). Náklady spojené s doručením produktů nese zákazník. ZÁSILKY ODESLANÉ NA DOBÍRKU NEPŘIJÍMÁME.
  3. Po přijetí produktů budou produkty zkontrolovány a do 14ti dní Vám budou peníze převedeny na na Vámi uvedený účet, nebo poštovní poukázkou. Prodávající má nárok započíst do vracené částky náklady na odstranění vad které zákazník na produktu způsobil.
  4. Spolu s částkou za produkty Vám bude navrácena i částka spojená s dodáním objednávky.

Další informace jsou uvedené ve všeobecných obchodních podmínkách odstavec 5. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY.

Soubory

název velikost popis typ
Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy 1.43 MB pdf

Kontaktní údaje

M&K Home Textile s.r.o

Mikulášovice 11
Mikulášovice
407 79

Email:

info@superlevnezbozi.cz

Mobil:

+420 777 710 630

Telefon:

+420 608 844 633

Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

JSME NA FACEBOOKu

telefonní objednávky
POŠTOVNÉ JIŽ ZA 79,-
POŠTOVNÉ ZDARMA - při nákupu nad 2500,-Kč
Zasílání novinek
povlečení, bytový textil, nářadí - facebook
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Copyright © 2011 - 2015 Fusek - Design

Autoři stránek nenesou žádnou odpovědnost za náplň stránek a její stylistické zpracování.